Uzungöl Turu

Uzungöl turu için Trabzon şehir merkezi ofisimizin önünden saat 10.00’da hareket eden aracımızla turumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan Sürmene’de çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Burada kısa bir folklor gösterisi sonrası, çayın üretim süreci hakkında bilgi alıyoruz.Dilerseniz çay ikramlarıyla tadım yapabilir ve sevdikleriniz için organik çay alabilirsiniz.Yine yakın noktada bulunan ünlü Sürmene Bıçağı Fabrika Satış Mağazasında da […]

previous arrow
next arrow
Slider

Uzungöl turu için Trabzon şehir merkezi ofisimizin önünden saat 10.00’da hareket eden aracımızla turumuza başlıyoruz.

İlk durağımız olan Sürmene’de çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Burada kısa bir folklor gösterisi sonrası, çayın üretim süreci hakkında bilgi alıyoruz.Dilerseniz çay ikramlarıyla tadım yapabilir ve sevdikleriniz için organik çay alabilirsiniz.Yine yakın noktada bulunan ünlü Sürmene Bıçağı Fabrika Satış Mağazasında da kısa bir molası veriyoruz.

Yolculuğumuz Çaykara istikametine doğru Solaklı Vadisi boyunca ilerleyerek Uzungöl’e varıyoruz.Uzungöl; vadinin ortasında bulunan ve yamaçlardan düşen kayaların Haldizen Deresi’nin önünü kapatmasıyla oluşan heyelan set gölüdür.Fotoğraf çekerek anılarımızı kaydedeceğimiz seyir terasına uğruyor ve gölü taşkınlardan korumak için yapılan yapay şelalenin ziyaret ederek serbest zaman veriyoruz.Göl çevresinde aktivitelere katılabilir, doğa manzaralı restoran ve kafelerde keyifli zaman geçirebilirsiniz. 17:00 da sonlandırdığımız turumuz, dönüş yolculuğuna başlıyor.Farklı bir gezimizde buluşmak dileğiyle!

               

                  Rezervasyon Formu

    Tarih seçin

    Yolcu Sayısı

    Not bırakın

    Güvenlik sorusu

    Proudly powered by WordPress| Theme: SpicePress Dark by SpiceThemes